Sportovní fyzioterapie.

Sportujte znovu naplno! Pomáháme vrcholovým sportovcům zvládnout zranění, optimalizovat pohyb a zvýšit výkonnost*.

Sportovní fyzioterapie.
 

Ve skvělé kondici.

Pohyb definuje kým jsme. Utváří naše tělo, psychiku, buduje odolnost. Ve Fyziosvětě vás naučíme, jak skrze bezbolestný pohyb získat znovu radost ze sportu a jak zlepšit svůj výkon.

Vrcholovým sportovcům pomáháme v prevenci zranění, pracujeme na kvalitě pohybu a zvýšení výkonnosti. Mladé sportovce vedeme při sportovní kariéře k vysněnému úspěchu. Zároveň věnujeme pozornost prevenci zranění, kompenzujeme jednostrannou zátěž a učíme, jak bezpečnou cestou naplno využít svůj talent. Sportovní fyzioterapie je pro naše fyzioterapeuty více radost, než práce.

 

Po zranění nebo operaci.
 

Rehabilitace k plné fyzické aktivitě*.

Způsobem, jakým dnes používáme tělo výrazně zvyšujeme pravděpodobnost zranění. Většinu dne se nehýbeme (sedíme v autě, v práci nebo ve škole). Po práci jdeme sportovat a snažíme se z ničeho nic podat jednostranně zaměřený maximální výkon. Ze sportu se vytratila hravost a kreativita. To vše má za důsledek větší zranitelnost.

Pomůžeme Vám zvládnout zranění a rychle rehabilitovat do plného uzdravení. Vysvětlíme hlubší souvislosti a naučíme Váš, co udělat pro to, aby se obtíže nevracely. V některých případech je nám při léčně skvělým pomocníkem rázová vlna. Protože vyhrává ten, kdo se obklopí těmi nejlepšími.

Péče o mladé sportovce.
 

Rozvinout talent, snížit riziko přetížení*.

Vedeme mladé sportovce při jejich sportovní kariéře. Cílem je plné rozvinutí talentu. Učíme, jak využít možnosti svého těla, zlepšit koordinaci a kvalitu pohybu. Spolu s talenty hledáme i slabá místa pohybového systému, na kterých společně pracujeme, aby se v budoucnu nestala limitem výkonu, nebo podkladem pro zranění.  Je pro nás důležité dbát na prevenci zranění, aby růst a vývoj mladého sportovce mohl proběhnout fyziologicky.

Velká část talentovaných sportovců končí kariéru předčasně pro poranění nebo bolesti. Dejte svému dítěti tu nejlepší péči.

Vrátíme vám důvěru ve svoji jedinečnost.
 

Směřujeme k pozitivním výsledkům.

Spolupracujeme s vrcholovými sportovci, reprezentanty a sportovními týmy. Úzce spolupracujeme s Jungle BJJ Praha, MMA bojovníkem Viktorem Peštou nebo beachvolejbalistkou Martinou Bonerovou a s řadou mladých nadějných talentů. Můžeme posunout Vaše hranice*.

* Výsledek léčby je závislý na predispozicích každého pacienta. Výsledek fyzioterapie nemůžeme garantovat. Pro úspěch léčby uděláme maximum.

Jiné služby.

Bolesti páteře.

Akutní nebo chronické bolesti páteře, blokády, SI skloubení, meziobratlové ploténky, vyzařování bolesti do končetin.
Více

Bolesti hlavy.

Bolesti čela a spánku, za okem, v záhlaví, bolesti spojené s krční páteří, tenzní bolesti, migrény.
Více

Čelistní kloub.

Fyzioterapie čelistního kloubu. Bolest a poruchy kloubu, lupání, omezení pohybu, asymetrie, tinitus, bruxismus.
Více

Gynekologie a porodnictví.

Těhotenská a poporodní péče, příprava na porod, diastáza, bolestivá menstruace, neplodnost, bolesti kostrče a poruchy funkce pánevního dna.
Více

Rázová vlna.

Patní ostruha, tenisový loket, kalcifikace, chronické bolesti kloubů, šlach a úponů, trigger point release.
Více

Adresa.
 

Fyzio svět s.r.o.
prostory Hometherapy
Kladenská 241/41
Praha 6, 160 00

Zobrazit v mapách

Objednejte se.
 

Preferovaný datum a čas

Kontakt a otevírací doba

Naše
Kontakty.

Kontakt.
 

Otevírací doba.
 

Pondělí
07:00 - 17:00
Úterý
07:00 - 17:00
Středa
07:00 - 17:00
Čtvrtek
07:00 - 17:00
Pátek
07:00 - 17:00
Fyzio
Povolit Odmítnout