Gynekologie a porodnictví.

Těhotenská a poporodní péče, příprava na porod, diastáza, bolestivá menstruace, neplodnost, bolesti kostrče a poruchy funkce pánevního dna.

Těhotenská a poporodní péče.
 

Umíme naslouchat a cíleně pomoci.

Největší dar pro miminko je nechat ho vyvíjet se v harmonickém prostředí. Naše kolegyně Hanka vždycky říká, že když je maminka v pohodě, je v pohodě i dítě. Péčí o sebe pomůžete sobě, dítěti i celé rodině. Připravíme Vaše tělo na porod, aby mohl patřit k nejkrásnějším okamžikům Vašeho života. Naučíte se, jak po porodu správně cvičit bříško a pečovat o jizvu po císařském řezu. Také Vám poradíme, jak předejít vzniku diastázy.

Neplodnost.
 

Funkční ženská sterilita: chyba v pohybovém systému.

Fyzioterapie zvyšuje pravděpodobnost přirozeného početí, klidného průběhu těhotenství a porodu. Neinvazními postupy ovlivňujeme napětí svalů, rušíme nadbytečné blokády kloubů, upravujeme držení těla a dechové vzory. Zlepšujeme tím prokrvení a funkci břišních orgánů a pánevního dna. Cílená fyzioterapie zvyšuje úspěšnost přirozeného početí i umělého oplodnění, tedy intrauterinní inseminace a in vitro fertilizace*.

Diastáza.
 

Nejčastější poporodní komplikace.

S rozestupem přímých břišních svalů se setkáváme nejčastěji u pacientek po porodu. Po této velké zátěži se není čemu divit. Stěžují si na vzhled bříška (které se příliš nezmenšuje), na neschopnost správně zapojit svaly a většinou i na bolesti zad. Ve spojení s diastázou se mnohdy vyskytují i trávící obtíže. Důvodů proč vzniká diastáza je celá řada a ne každému pomůže obecně doporučované cvičení šikmých břišních svalů. Poradíme Vám, který postup je vhodný právě pro Vás.

Bolestivá menstruace.
 

Zvládnout to bez prášků.

Pokud každý měsíc trpíte bolestmi, které Vám snižují pracovní schopnost, nejedná se o normální stav. Jakékoliv souběžné bolesti, ať už hlavy, zad či podbřišku nejsou pro zdravé tělo ženy přirozené. Bolesti mají velmi často původ v pohybovém systému. Fyzioterapie zaměřená na oblast břicha, pánevního dna nebo kostrče často přináší trvalou úlevu*. Bolestivá menstruace není normální.

* Výsledek léčby je závislý na predispozicích každého pacienta. Výsledek fyzioterapie nemůžeme garantovat. Pro úspěch léčby uděláme maximum.

Jiné služby.

Bolesti páteře.

Akutní nebo chronické bolesti páteře, blokády, SI skloubení, meziobratlové ploténky, vyzařování bolesti do končetin.
Více

Bolesti hlavy.

Bolesti čela a spánku, za okem, v záhlaví, bolesti spojené s krční páteří, tenzní bolesti, migrény.
Více

Čelistní kloub.

Fyzioterapie čelistního kloubu. Bolest a poruchy kloubu, lupání, omezení pohybu, asymetrie, tinitus, bruxismus.
Více

Rázová vlna.

Patní ostruha, tenisový loket, kalcifikace, chronické bolesti kloubů, šlach a úponů, trigger point release.
Více

Sportovní fyzioterapie.

Léčba po poranění nebo operaci, kompenzační cvičení, individuální péče pro mladé talentované sportovce.
Více

Adresa.
 

Fyzio svět s.r.o.
prostory Hometherapy
Kladenská 241/41
Praha 6, 160 00

Zobrazit v mapách

Objednejte se.
 

Preferovaný datum a čas

Kontakt a otevírací doba

Naše
Kontakty.

Kontakt.
 

Otevírací doba.
 

Pondělí
07:00 - 17:00
Úterý
07:00 - 17:00
Středa
07:00 - 17:00
Čtvrtek
07:00 - 17:00
Pátek
07:00 - 17:00
Fyzio
Povolit Odmítnout