Bolesti hlavy.

300 možných příčin, jedno řešení.

Léčba bolestí hlavy.
 

Přestaňte brát léky, hledejte příčinu bolesti.

Migrény, tenzní bolesti a bolesti vyzařované z krční páteře. Toto jsou tři hlavní viníci nepříjemných obtíží. Chronická bolest je tak oslabující, že mnoho našich pacientů bylo bohužel nuceno dlouhodobě užívat léky tišící bolest. To však není vhodný postup pro zbytek vašeho života. Tyto problémy mají často jendoduché řešení, od uvolnění spoušťových bodů v krční páteři, přes úpravu postury nebo dokonce uvolnění napětí čelistního kloubu. S čelistním kloubem máme jako jedna z mála fyzioterapií velké zkušenosti a to při léčbě bolestí hlavy významně zvyšuje šanci na úspěch. Bolesti hlavy jsou naší specializací, vyberte si cestu Fyzio světa.

Najít správnou příčinu.
 

300 možných příčin, jedno řešení.

Západní medicína rozlišuje mezi 300 možnými příčinami bolestí. Naší prací je najít tu jednu. Pomáhá nám k tomu i spolupráce s neurology a ORL specialisty z Homolky.

Lidé s bolestmi hlavy často trpí mnoho let, aniž by někdy zjistili důvod, co může za jejich bolest. Jsou donuceni akceptovat bolest a dyskomfort. Najít správnou příčinu je první nutný krok k výběru nejlepší možné léčby a trvalému zbavení se bolestí*. Jakmile se správně určí příčina, často existuje řešení

Léčba tinitu.
 

Jeden z nejvíce znepokojujících problémů.

Okolo 10% populace trpí tímto problémem. Ve většině případů je problém postupem času odložený jako neřešitelný. Víme, jak může být život s hučením nebo pískáním v uších oslabující. Často může přimět lidi až k ukončení práce, vztahu a může vést k vážným psychickým problémům.

Tinitus má několik příčin, které jsou řešitelné fyzioterapií*! Může být způsoben problémy s krční páteří nebo čelistním kloubem. Obě tyto oblasti jsou ve Fyzio světě naší specializací.

Naši odborníci Vám prozradí, jestli je příčina tinitu reverzní a pokud ano, pomůžou Vám s návratem do normálního života.

* Výsledek léčby je závislý na predispozicích každého pacienta. Výsledek fyzioterapie nemůžeme garantovat. Pro úspěch léčby uděláme maximum.

Jiné služby.

Bolesti páteře.

Akutní nebo chronické bolesti páteře, blokády, SI skloubení, meziobratlové ploténky, vyzařování bolesti do končetin.
Více

Čelistní kloub.

Fyzioterapie čelistního kloubu. Bolest a poruchy kloubu, lupání, omezení pohybu, asymetrie, tinitus, bruxismus.
Více

Gynekologie a porodnictví.

Těhotenská a poporodní péče, příprava na porod, diastáza, bolestivá menstruace, neplodnost, bolesti kostrče a poruchy funkce pánevního dna.
Více

Rázová vlna.

Patní ostruha, tenisový loket, kalcifikace, chronické bolesti kloubů, šlach a úponů, trigger point release.
Více

Sportovní fyzioterapie.

Léčba po poranění nebo operaci, kompenzační cvičení, individuální péče pro mladé talentované sportovce.
Více

Adresa.
 

Fyzio svět s.r.o.
prostory Hometherapy
Kladenská 241/41
Praha 6, 160 00

Zobrazit v mapách

Objednejte se.
 

Preferovaný datum a čas

Kontakt a otevírací doba

Naše
Kontakty.

Kontakt.
 

Otevírací doba.
 

Pondělí
07:00 - 17:00
Úterý
07:00 - 17:00
Středa
07:00 - 17:00
Čtvrtek
07:00 - 17:00
Pátek
07:00 - 17:00
Fyzio
Povolit Odmítnout