Čelistní kloub.

Vyřešte své bolesti a lupání při jídle, zpěvu, zívání nebo otevírání úst.

Rychlé řešení Vašeho problému.
 

Jeden kloub vládne všem.

Čelistní kloub je nejvíce užívaný kloub těla a má obrovský vliv na téměř celé jeho nastavení! Může způsobit nesčetné množství zdravotních problémů od skoliozy, migrény, až po tinitus nebo změnu postury a způsobu, jak provádíme pohyb.

Příčiny problémů čelistního kloubu jsou také různé, od napětí, zranění nebo jednoduše odstartování bolestí kloubu návštěvou u Vašeho zubaře.

Zjišťujeme příčinu a nabízíme rychlé řešení bolestí, lupání, omezení, asymetrií. Vždy se snažíme řešit důvody proč problém vznikl. Odměnou je dlouhodobá úleva nebo ideálně trvalé odstranění problému.

Čelistní kloub řídí posturu.
 

porucha čelistního kloubu : skolioza

Je tu velmi silné propojení mezi čelistním kloubem (TMJ, temporomandibular joint) skoliozou a obecně zdravým držením těla.

Napětí čelistního kloubu přímo ovlivňuje napětí krční páteře. Napětí páteře mění kvalitu pohybu  a často způsobuje chronické bolesti a zranění. Pro profesionální a amaterské atlety řešíme napětí žvýkacích svalů jako prevenci zranění způsobené zvýšením napětí v těle.

Někteří naši pacienti strávili roky s bolestmi krční páteře a hlavy bez efektu jakékoli léčby. My jsme jim byli schopni rychle pomoci díky diagnostice a jednoduchému řešení zaměřenému na terapii čelistního kloubu.

Jak probíhá fyzioterapie.
 

Obnovení přirozeného pohybu a funkce svalů.

Fyzioterapeut pomůže manuálními technikami a cvičením obnovit přirozený pohyb čelisti a funkci svalů.  Naučí Vás uvědomit si a posílit správnou posturu (držení těla). Tím se zlepší klidová pozice čelisti, hlavy, krku a ramen při běžných aktivitách (chůze, sport nebo sezení u počítače). Fyzioterapeut Vás naučí techniky a cvičení, které využijete v budoucnu, abyste Váš čelistní kloub udrželi ve správné funkci a mohli si případně kdykoli sami pomoci od bolestí.

Zkušenosti pomáhají.
 

Svět rovnátek, kloubní poradny, centra čelistní chirurgie.

Díky spolupráci se Světem rovnátek (počtem pacientů největší ortodontickou klinikou na světě) je pro nás práce s čelistním kloubem v podstatě denní chleba. Spolupracujeme také při léčbě pacientů z kloubních poraden a center čelistní chirurgie z celé ČR.

Naši fyzioterapeuti řeší problémy s čelistním kloubem asi tak často, jako fyzioterapeut v běžné ambulanci bolavá záda. Získané zkušenosti jsou pro nás velmi důležité! Znalosti nestačí, zkušenosti opravdu pomáhají.

Jiné služby.

Bolesti páteře.

Akutní nebo chronické bolesti páteře, blokády, SI skloubení, meziobratlové ploténky, vyzařování bolesti do končetin.
Více

Bolesti hlavy.

Bolesti čela a spánku, za okem, v záhlaví, bolesti spojené s krční páteří, tenzní bolesti, migrény.
Více

Gynekologie.

Těhotenská a poporodní péče, diastáza, bolestivá menstruace, neplodnost, bolesti kostrče a poruchy funkce pánevního dna.
Více

Rázová vlna.

Patní ostruha, tenisový loket, kalcifikace, chronické bolesti kloubů, šlach a úponů, trigger point release.
Více

Sportovní fyzio.

Léčba po poranění nebo operaci, kompenzační cvičení, individuální péče pro mladé talentované sportovce.
Více

Adresa.
 

Fyzio svět s.r.o.
prostory Hometherapy
Kladenská 241/41
Praha 6, 160 00

Zobrazit v mapách

Objednejte se.
 

Preferovaný datum a čas

Kontakt a otevírací doba

Naše
Kontakty.

Kontakt.
 

Otevírací doba.
 

Pondělí
07:00 - 17:00
Úterý
07:00 - 17:00
Středa
07:00 - 17:00
Čtvrtek
07:00 - 17:00
Pátek
07:00 - 17:00
Fyzio
Povolit Odmítnout