Informace ke COVID-19: Fyzio svět je jako zdravotnické zařízení otevřený i v nouzovém stavu od 22.10. Dodržujeme přísné hygienické normy (podrobněji zde) pro Vaše i naše bezpečí. O dalších případných změnách Vás budeme průběžně informovat.

Recenze.

Recenze Fyzio světa si můžete přečíst také na sociálních sítích FacebookGoogle a ZnámýLékař.

Martina Bonnerová

beachvolejbal

S Fyzio světem mám velmi pozitivní zkušenost. Jako profesionálního sportovce mě dlouhodobě trápily bolesti ramene. Ve Fyzio světě se na můj problém podívali z úplně jiného úhlu a našli příčinu bolesti na břiše a na čelisti! Ihned jsem cítila úlevu. Určitě můžu doporučit!

Igor Orozovič

herec Národního divadla

Do Fyziosvěta jsem přišel docela rozlámaný a s malou nadějí, že to může být někdy lepší. Pustili se do mě naplno a byl jsem uchvácen osobním a velmi profesionálním přístupem. Je úleva, když při práci nemusím myslet na bolest a můžu se pořádně pustit do hraní. Diky moc za pomoc!

Petra Mikulcová

blogerka Mamsvedny

Profesionální přístup, skvělá péče, opravdový zájem o pacienta, je vidět, že práce fyzioterapeuty baví. Dozvěděla jsem se navíc spoustu pro mě nových informací. Určitě doporučuji.

Saskia Burešová

moderátorka ČT

Byla jsem mile překvapena, když jsem se dostala do péče Mgr. Jana Nováka. Nejen že je to špičkový odborník ve svém oboru, ale jeho lidský přístup a zaujatost profesí je opravdu příkladná. Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat.

Fernando Araujo

jiu jitsu master, Jungle BJJ

Great experience. Jan Novak is very professional, really knowledgeable and also speaks very good English. Not only he fixed my neck pain, he also advised me how to prevent such problems in the future. Highly recommended.

Josef Krula

manažer AC Sparta Praha

Vždy perfektní služby a terapie na úrovni. Pokud vám nepomohli jinde, zde vám pevně věřím pomohou a zase budete moci plnohodnotně sportovat.

Onřej Pančík

IT specialista

Díky profesionalitě, nakažlivému optimismu, sérii cviků a ,,jejich“ rázové vlně se můj stav markantně zlepšil a nadále zlepšuje. Děkuji a těším se na další návštěvu ve Fyzio světě.

Martina Fejklová

DĚKUJI!!! Pomohli jste mi zbavit se chronických bolestí, vysvětlili příčinu a poradili, co dělat/nedělat, aby se nevracely. Je to obrovská úleva.

Spolupracujeme.

Svět rovnátek

Díky spolupráci se Světem rovnátek, počtem pacientů největší ortodontickou klinikou poskytující moderní léčbu Invisalign na světě, je pro nás práce s čelistním kloubem v podstatě denní chleba. Kromě ortodoncie, spolupracujeme také při léčbě pacientů z kloubních poraden a center čelistní chirurgie z celé ČR.

Svět rovnátek

Jungle BJJ

I díky podpoře našich fyzioterapeutů vozí bojovníci Jungle BJJ Praha jednou zlatou medaili z mezinárodních turnajů za druhou! Pomáháme sportovcům z akademie brazilského jiu jitsu Jungle BJJ Praha se zvládáním sportovních zranění optimalizací pohybu a zvýšením výkonnosti. Jediná akademie v ČR, kde šampioni a mistři BJJ s černým páskem denně aktivně učí svoje studenty. Oss!

Jungle BJJ

Adresa.

Fyzio svět s.r.o.
Čechova 587/29
Praha 7, 170 00
Klinika se nachází ve 4. patře (s výtahem).

MHD: Nejbližší zastávka Letenské náměstí je dobře přístupná tramvají ze stanic metra Hradčanská (A) a Vltavská (C).
Autem: V sousední ulici Nad Královskou oborou můžete využít fialové zóny s platbou v parkovacích automatech. Parkovat můžete také 2h zdarma v nově otevřeném obchodním Centru Stromovka (10 min chůze).

Zobrazit v mapách

Objednejte se.

Pacienty objednáváme obvykle do 3 dnů, akutní případy do 24 hodin.

Preferovaný datum a čas

Kontakt a otevírací doba

Naše
Kontakty.

Kontakt.

Otevírací doba.

Pondělí
07:00 - 17:00
Úterý
07:00 - 17:00
Středa
07:00 - 17:00
Čtvrtek
07:00 - 17:00
Pátek
07:00 - 17:00